Alman Bitcoin Nedir? Güvenilir Mi-Dolandırıcı

Alman Bitcoin

Alman bitcoin nedir, güvenilir mi, giriş, nasıl alınır, ne kadar, fiyatları, dolandırıcılığı, şikayet, ulaşamıyorum, alman btc otomatik al sat, alman btc dolandırıcılığı hakkında görüşlerimizi paylaştık.

 

Alman Bitcoin Nedir?

Alman Bitcoin, Google adwords reklamları ile kullanıcı ve yatırımcılarına ulaşmayı hedefleyen bir çeşit kripto para dolandırıcılığıdır diyebiliriz. Kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz.

Alman btc, ücretsiz kayıt imkânı sayesinde, günde 1345 usd kazanmayı garanti ettiğini öne süren, sosyal mühendislik yöntemi ile kayıt oluşturan şahısları dolandırmak üzere kurulmuş bir web sitesi diyebiliriz.

Sözde uzman kadrosunun sunduğu %98.3 lük bir oranda başarılı alım satım sinyalleri verdiğini öne süren düzmece bir sistem olduğunu unutmayınız. Bu dolandırıcılık sistemi çok yaygın olmakla birlikte, kripto para dünyasına yeni giren kullanıcıları hedef almaktadır. Söylemlerinin tümü tamamen hayal ürünüdür.

Alman Bitcoin Güvenilir Mi?

Alman bitcoin web sitesi kesinlikle güvenilir bir sistem olmamakla birlikte, tek hedefleri üye olan kullanıcıların kripto paralarını sistemlerine gönderimini sağlayıp ve ortadan kaybolmaktır.

Sayfalarını incelediğimizde tek bir adresleri olmadığını, sürekli olarak ip yönlendirerek yatırımcı bulmaya çalıştıklarını görüyoruz. Daha fazla insanın kayıp yaşamaması adına Google ın reklam yöneticiliği bölümüne gerekli şikayeti oluşturmuş bulunuyoruz.

Yatırımcı yorumları bölümünün tamamen sahte kullanıcılar tarafından oluşturulduğunu görüyoruz. Ne kadar tüzel kişiler tarafından yapılmış yorumlar olarak gözükse de yorumların tümü tamamen hayal ürünüdür.

Yorum yaptığı öne sürülen kişilerin fotoğrafları tamamen sahtedir. Google üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz görselleri eklediklerini görüyoruz.

Kripto Teyit Alman Bitcoin Yorumu

Bu tarz Dolandırıcılık sistemlerinden uzak durmanızı, kesinlikle hiçbir bilginizi vermemenizi öneriyoruz.

Son dönemlerde ciddi bir oranda artış gösteren reklam dolandırıcılı maalesef insanların dikkatini çekmekte. Sahte profillerin düzenlediği kazanç rapor ve anlatımları kesinlikle gerçeği yansıtmamakta.

Alman bitcoin tamamen bir dolandırıcılık projesidir. Kesinlikle yatırım yapmayınız.

 

Telegram ve Twitter hesaplarımızdan aktif olarak tüm bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Twitter , Telegram  ve  Facebook kanalımızdan takip edebilirsiniz. 

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilir, bu sayfadan kendi makalenizi veya tanıtımını yapabilir, dolandırıcıları ifşa edebilirsiniz.

Alman Bitcoin Nedir? Güvenilir Mi-Dolandırıcı
Alman Bitcoin Nedir? Güvenilir Mi-Dolandırıcı

Tags:

1 Yorum
  1. Bu bilgileri paylaştiginiz için herkes adına teşekkür ederim

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle