Bruxis Finance Dolandırıcılığı – BTC Yatırım Sitesi

Bruxis Finance

Bruxis finance nedir, yatırım, şikayet, dolandırıcılık, yorum, scam, legit, bitcoin yatırım sitesi, günlük, aylık, kazanç, güvenilir mi ?

Bruxis toplamda 6 adet yatırım planı bulunan, ortalama aylık bazda %21 den başlayıp %191 e varan kar marjı verdiğini söyleyen web sitesidir. Yatırımınız arttıkça kazanç miktarınız da artıyor. 21 ile 71 gün arası yatırımlara bloke koyuyor.

Kazanç oranları gerçekten kahkaha attırıyor. Net bir dolandırıcılık arkadaşlar, web sitesi kapandığında kesinlikle karşınızda bir muhatap bulamayacaksınız. Bu tarz binlerce dolandırıcı mevcut piyasada hergeçen gün yeni açılıyor, eskiler kapanıyor.

• Ufak bir araştırmada ülkemizde bir reklam çalışması yapıldığını göreceksiniz. Birçok kripto para haber sitesi belirli bir ücret karşılığında bu dolandırıcıların reklamlarını yapıyor. Bu kesinlikle etik değil, bu sahtekarların reklamını yapan web sitelerine hiçbir şekilde güvenmeyiniz.

• Bruxis Yatırım Türkiye Pazarına Giriyor başlığında yazılan içerikleri bu sayfada görebilirsiniz.

17 seviye Referans kazanç tablosu mevcut. Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabiliyorlar. Yatırılan miktarın %10’u direkt olarak bir üst referansına ödeniyor. Bu yüzden youtube de veya farklı forumlarda gördüğünüz tanıtımlara, ödeme kanıtlarına kesinlikle inanmayınız.

Bu tarz kripto para dolandırıcılarını daha iyi tanıyabilmeniz adına bu makaleyi okuyabilirsiniz.

Bruxis Finance Dolandırıcılığı – BTC Yatırım Sitesi
Bruxis Finance Dolandırıcılığı – BTC Yatırım Sitesi

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle