Dogebank – Practikstan – 2x Btc Dolandırıcılığı

Dogebank

Dogebank nedir, practikstan cc nedir, crypto experience, şikayet, güvenilir mi, yorum, ödeme, giriş, kripto para dolandırıcılık faaliyeti. Sahte kripto para yatırım sitesi.

• Dogebank, practikstan ve crypto experience aynı amacı güden, kripto para sisteminin takipsizlik yönünden faydalanarak tamamen insanları dolandırmak adına açılmış web siteleridir.

Yatırılan miktarı 24 saat içerisinde 2 katına çıkarttığını söyleyen kripto para dolandırıcıları. 2 yıldır aktif olan ve en bilindik dolandırıcılık yöntemidir. Genelde kripto para dünyasına yeni katılmış insanları hedef alırlar.

• Referans ödemelerini anında yaptıkları için insanlar paylaşıyor. Sırf referasn gelirlerini kazanabilmek için, sisteme ufak bakiye yatırıp ödeme kanıtlarını paylaşarak insanları bu tuzağa çekmek isteyen ciddi bir kitle mevcut. Amaçları aralardaki bilinçsiz insanlardan, yüksek yatırım alabilmek.

• Bu tarz dolandırıcılık sistemleri çok uzun sürmez. Dogebank alan adı Namecheap şirketine noname bir şekilde 6 gün önce kayıt olmuş. tüm bilgileri gizlenmektedir. Ortalama 15 – 20 gün yatırım alır ve topladıkları kripto paraları alarak kaçarlar.

Genelde insanlar yeni açıldığı için ilk giren kazanır mantığıyla yaklaşabiliyor fakat ödemeleri sadece sisteme referans (yatırımcı) getiren kişilere ödeme yaparlar. Bu mantalite tamamen yanlıştır. Kesinlikle uzak durmanız gereken sistemlerdir. Bu tarz farklı dolandırıcılık yöntemlerini bu makaleyi okuyarak tanıyabilirsiniz.

Dogebank – Practikstan – 2x Btc Dolandırıcılığı
Dogebank – Practikstan – 2x Btc Dolandırıcılığı

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle