Gate Coin (GT Coin) Nedir? – Yorum

Gate Coin

Gate io borsası nedir, gt coin, şikayet, türkçe, üyelik, yorum, ekşi, kimin, güvenilir mi, ücretsiz, yasal mı, komisyon, giriş, transfer, token, chain gibi soruları yanıtladım.

Gate Coin (GT Coin) Nedir? Çalışma Mantığı

GateChain, kripto para birimleri için dünya genelini kapsayan bir finansman kuruluştur. Borsa yerel olarak Hong Kong merkeziyetlidir. Zorluk seviyesi yüksek işlemlerin üstesinden gelmek için tasarlanmış Gate Chain, varlık hırsızlığı, saldırılar ve özel anahtar kaybının zorluklarının üstesinden gelmeyi hedefleyen bir takas mekanizması sunar.

Gate coin varlıkların güvenliğine adanmış halka açık bir blok zinciridir. GT, GateChain ekosisteminin yerelleşmiş para birimidir. GT coin, GateChain ağında oluşan işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

Müşteriler, GateToken aracılığı ile çok çeşitli dijital para birimlerine ve blok zinciri ürünlerine yatırım yapabilirler. Borsanın birincil temek para birimidir diyebiliriz. GateChain sitesinin yüzdelik olarak tıklanma oranlarına baktığımızda %20.2 olarak ilk sırada Türkiye yer almaktadır.

 

• GT Coin’in listelendiği borsalardan bazıları ; Gate.io, Huobi Global, Bitfinex

• Toplam arzı 300,000,000 GT ve sahadaki rakam 76,274,116 GT adet.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $0.2667 / $4.76

• Gate io borsasına referans linkim ile kayıt gerçekleştirerek %20 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

 

Kripto Teyit GT Coin Yorumu

•Sitenin temel prensibini güvenlik olarak alması ve bunu vurgulaması olumlu.

• Binance’deki BNB gibi önceliği kendi coinine vermesi GT Coin açısından pozitif olabilir.

• Borsanın aktif olarak kullanılması GT Coin’in önünü açabilir. Bu noktada güncel olarak borsanın işlem hacimleri gözden geçirilmeli.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Gate Coin (GT Coin) Nedir? – Yorum
Gate Coin (GT Coin) Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle