IQ Mining Nedir? Güvenilir mi?-Dolandırıcı-SCAM

IQ Mining SCAM

IQ Mining, tamamen cloud mining kripto para dolandırıcıları kesinlikle güvenmeyin hesabımı kapattılar giriş yapamıyorum. Şikayet edebileceğim herhanngi bir kurumda yok.

IQ Mining Kripto Para Dolandırıcıları

IQ Mining paketlerinden SHA-256 PRO 80 usd değerinde güç satın aldım. ilk hafta sorunsuz herşey yolundaydı daha sonra çekim yapmak istedim ve sadece farklı bir mining sitesine gönderebileceğim söylendi. Problemi destek ekibine bildirdim kesinlikle yardımcı olmadılar.

2 yıllık sözleşme imzaladım. Sözleşme falan hepsi yalan dolan inanmayın

IQ Mining tamamen dolandırıcı arkadaşlar uzak durun. Daha sonra hesabımdaki bakiyeyi 17 usd ye düşürdüler, saatlerce destek ekibine yazdım mail attım. Şuanda hesabıma giriş yapamıyorum, şifre sıfırlamam gerektiğini söylüyorlar fakat şifre sıfırlayabilmem için mail gelmiyor. Iq mining hesabıma giriş yapamıyorum. uzak durun heryere yazıyorum. Maalesef hesabımı kapatınca araştırdım ve yüzlerce olumsuz yorum var yatırım aldıkları kişilerin hesaplarını kapatıyorlarmış. Bu sitede olumsuz yorumları görebilirsiniz.

IQ Mining bitcoin dolandırıcıları uzak durun. Destek bölümü yardımcı olmuyor direk engelliyor, mail gönderiyorum bir cevap alamıyorum.

IQ Mining Nedir? Güvenilir mi?-Dolandırıcı-SCAM
IQ Mining Nedir? Güvenilir mi?-Dolandırıcı-SCAM

Tags:

1 Yorum
  1. Benim hesabımıda sahte referans yüzünden kapattılar. Hepsi dolandırıcı bunların, 1 tane referansım var oda eşim. IQ mining dolandırıcılık giriş yapamıyorum.

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle