Kattana ( KTN Coin ) Nedir? – Yorum

Kattana Coin - KTN

Kattana coin nedir, ktn coin, yorumları, güvenilir mi, fiyat, geleceği, şirket, analiz, hangi borsa gibi soruları yanıtladım.

Kattana (KTN Coin) Nedir? Genel Bilgiler

Kattana CeFi (merkeziyetli) tabanlı olup daha sonradan sistemine Defi (merkeziyetsiz) borsalarınıda ekleyerek işlemleri birleştiren ve kullanıcılara bu borsalarda ticaret imkanı sunan bir platform.

• Cefi ve Defi arasındaki farkları anlayabileceğiniz bir linki buraya bırakıyorum.

Kattana, hem sisteme hakim hem de hakim olmayan kullanıcılar için güvenilir, profesyonel ve hızlı ticaret araçları sunan ve bu esnada hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaları sitesinde bulundurarak hizmet veren bu anlamda ki tek profesyonel ticaret terminalidir. Kattana, kullanıcılarına hizmet vermek ve likitidenin ticarete dönüştüğü sözleşme adreslerini oluşturup, diğer borsalara ihtiyaç duymadan platform içinde ticaret yapmalarına olanak sağlamak için oluşturulmuştur.

Ktn coin, tüm ticaret sahiplerinin işlemlerinin P & L (profit and loss / kar ve zarar)’sini hesaplayarak, bir karlılık tablosu oluşturacak ve tüm işlemleri ticaret olarak yapılandıracaktır. Bu, tüm ERC-20 adreslerini analiz ederek site kullanıcılarına daha işlevsel bir durum sağlayacaktır. Borsada kullanılan token ise KTN Coindir.

 

• Site ziyaretlerine en yüksek katılım % 23.7 ile Hindistan’dan oluşmaktadır.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $16.07 / $27.20

• İşlem gördüğü borsalar ; Uniswap ve 1inch Exchange

 

Kripto Teyit Kattana Coin Yorumu

• Ktn coin, müşterilerini sunduğu ticaret yapısı çok faktörlü ve yenilikçi.

• Coinmarketcap.com’da sıralaması çok aşağılarda olması biraz geri planda bırakabilir. Henüz piyasada çok yeni olması bu durumu tetikliyor. 9 Nisan 2021 tarihinde piyasaya arz olduğunu unutmamalıyız.

• Şirket yöneticileri ve ekip hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmamış. Teknoloji şirketi olduğunu düşündüğümüzde web sitelerinin yetersiz ve yeterince bilgi vermediğini görüyoruz.

• Web sitelerini ve yol haritalarını incelediğimiz de, tek sayfa üzerine kurulu, çok zaman harcamadan hazırlandığını söylemek mümkün. Ktn coin 100 üzerinden puanlamamız gerekseydi bizim puanımız 60 civarı olurdu.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Kattana ( KTN Coin ) Nedir? – Yorum
Kattana ( KTN Coin ) Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle