Mina Coin Nedir? Yorum – Geleceği

Mina Coin

Mina Coin nedir, yorum, token, nasıl satın alınır, coinlist, hangi borsada, tahmini, geleceği, projesi, grafik, haberleri, yorumları, twitter, güvenilir mi, şirket kurucuları ve market ve fiyat analizi hakkında ki soruları yanıtladık.

Mina Coin Nedir? Çalışma Mantığı

Mina coin’i anlamak için öncelikli olarak blok zinciri nedir sorusunun cevabını bulmalıyız. Teknolojide geldiğimiz noktada her gün dünyanın her tarafından birbirine gönderilen sinyallerin, bilgilerin, medyaların oluşturduğu ciddi bir veri trafiği mevcut. Blokzincir teknolojisi ise, bu verilerin haricinde fiziksel olarak değerli bulunan ürünlerin aktarılmasında kullanılan, herhangi bir merkezi otoriteye bağlı kalmadan merkeziyetsiz bir şekilde işlevini sürdüren dağınık veri tabanıdır.

Blokzincir teknolojisi, günümüzün önemli sorunlarından olan, tek merkeze dayatılmış ve dolayısıyla güven problemleri doğuran mevcut sistemi dağıtarak, kendi sisteminin daha verimli çalışmasında rol oynayabileceğini kanıtlamıştır.

Mina Coin Geleceği

Mina Coin’in devreye girdiği nokta, Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirlerinde, yeni bir katılımcı ağa dahil olduğunda, doğruluk onayı alınması için ağın en başından itibaren her işlemi kontrol etmeleri gerekir. Bu işlem yüzlerce gigabayt veri demektir. Bir çok kullanıcı, bu yoğun veri zincirlerini kendi başlarına doğrulamak için gerekli işlem gücüne erişemez ve giderek daha etkin aracılara güvenmek zorunda kalır. Bu, çoğu kullanıcının artık  direk olarak eşler arası bağlantı ve iletişim kuramayacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda iste ağın zarar görmesi, güç dinamiklerinin değişmesi ve ağın sansüre karşı daha savunmasız olması kaçınılmaz olabilir.

Yukarda bahsedilen ağların veri yoğunluklarının yüksekliği karşısında, Mina coin kendi ağının sadece 22 kb olacağını belirterek ciddi bir işlem hızını vurgulayan ve kullanıcıların hızlı bir şekilde ağa bağlanıp işlemi onaylamasına olanak sağlayan ve şu an ICO Döneminde olan Token.

 

Gerçekleştirdiğimiz altcoin analizlerinden haberdar olmak için bizi Facebook , Twitter ve Telegram  kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

• Site ziyaretlerine en yüksek katılım %36.5 ile Japonya’dan oluşmaktadır.

• Toplam satılık jeton adedi 75.000.000 MİNA Coin

• Adet bazında sunulan ICO bedeli $0.25.

• Mina coin alış satış işlemini gerçekleştirebileceğiniz borsalar; Okex, Kraken, Coinlist, Gate io, Hotbit…

 

Kripto Teyit MINA Coin Yorumu

• Proje sistemin büyük sorunlarından birine değinerek iddaalı bir giriş yapmış ve İCO döneminde de gözleri üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor. Website ve diğer sosyal medya kanalları gayet aktif ve dolu. Projenin önümüzde ki aylarda önü açık olabilir.

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Kriptoparateyit.com sitesinde bulunan inceleme, araştırma, bilgi, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı, yatırım tavsiyesi kapsamında kesinlikle değerlendirilemez.

Mina Coin Nedir? Yorum – Geleceği
Mina Coin Nedir? Yorum – Geleceği

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle