Şartlar ve Koşullar

Genel

Kullanım Koşullarının kabulü. Siteye herhangi bir şekilde  giriş yapan, yayın, medya veya yorum yapan her ziyaretçi kullanım koşullarına tabidir. Siteye erişen, göz atan ve/veya kullanan herkes (bir kullanıcı veya siz) bu Kullanım Koşullarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini kabul eder.
Değişiklikler.

Bu Kullanım Koşulları zaman zaman değiştirilebilir.Bu durumda herhangi bir uygun yolla Kripto Para Teyit aracılığıyla; örneğin afişler, açılır pencereler veya diğer bildirim mekanizmaları dahil) bilgilendirileceksiniz. Kullanım Koşullarında yapılacak herhangi bir değişiklikten sonra kripto para teyit  erişmeye devam ederek, bu tür bir değişikliği kabul etmektesiniz.

Sitemizde yer alan yayınlar, makaleler, medya ve konular , yayın ilkesine uygun olarak yazılmalıdır. Her Kullanıcı kendi yazdığı veya attığı yayın, medya, medya unsurları ve yorumlardan mesuldur.

Koşullar

Bu Kullanım Koşullarına ve sitenin kullanımıyla ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere her zaman uymalısınız.  Sitenin, İçeriğin ve/veya Hizmetlerin herhangi bir kısmını veya tamamını kopyalamanıza, değiştirmenize veya türevlerini oluşturmanıza izin verilmez; uygulamayı, İçeriği ve/veya Hizmetleri veya bunların altyapısının herhangi bir bölümünü herhangi bir üçüncü şahsın kullanımına lisanslamak, satmak, kiralamak, kiralamak, devretmek, devretmek, dağıtmak, teşhir etmek, ifşa etmek veya başka bir şekilde ticari olarak kullanmak; Sitenin veya altyapısının tamamını veya herhangi bir bölümünü kopyalamaya, değiştirmeye, çoğaltmaya, türev çalışmalar oluşturmaya, çerçevelemeye, yansıtmaya, yeniden yayınlamaya, indirmeye, görüntülemeye, iletmeye veya dağıtmaya veya herhangi bir İçeriği başka bir siteye veya uygulamaya dahil etmeye çalışmak.Uygulamanın veya altyapısının tamamını veya herhangi bir kısmını tersine derlemeye, parçalara ayırmaya, tersine mühendislik yapmaya veya başka bir şekilde insan tarafından algılanabilir biçime indirmeye çalışmak sitede bulunan diğer İçeriği veya bilgileri spam veya kişisel olmayan veya ticari amaçlarla toplamak yasaktır.Bu maddeleri istismar eden kullanıcılar bilgileriyle birlikte mahkemeye ibraz edilecektir
Sitemiz uyar kaldır prensibi ile işlemektedir uygunsuz görülen, doğruluğu kesinleşmemiş veya aykırı kelimeler içeren, yayın, yorum ve/veya medya unsurları İletişim sayfasından bildirildiğinde İlgili konular, yazılar, medya ve medya unsurları, yorumlar, içerikler ekibimiz tarafından incelenip 48 saat içinde kaldırılır.

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle