Kripto para dolandırıcılarını tanıyalım


  •                                   Kripto Teyit Ekibi

Kripto para yatırımları çok riskli bir sektördür. Herhangi bir altcoine yatırım yapmadan önce Altcoin yatırımlarında sizler için birçok önemli konuyu ele alıp inceliyoruz; Şirket kurucuları, şirket yatırımları, ekip çalışmaları, Kripto Teyit ekibi, tüm kripto para ve bitcoin dolandırıcılarını topluluklara duyurmayı hedeflemiş bir ekip çalışmasıdır. Kripto paraların takip edilmesinin zorluğu maalesef kötü niyetli insanlara bir kapı aralıyor.


 Web siteleri üzerinden kullanıcılarını dolandırmayı hedef alan sahtekarları ilk önce tespit etmek, daha sonra yakalanmaları için elimizden gelen tüm gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Kripto para dolandırıcılarını genel anlamda tanıyabilmeniz için sizlere detaylı bir içerik hazırladık. Bu sayfada görebilirsiniz: Kripto para dolandırıcılarını tanıyalım.


Site Araştırmalarımız;


• Domain geçmişi ve kayıt tarihleri.


• Hosting ve farklı alan adları eşleştirmeleri.


• Alan adının kayıtlı olduğu firma, gizlilik kullanımları, ulaşılabilirlik araştırması.


• Kullanılan yazılım, tasarım ve arka plan incelemeleri.


• Site içerisinde ve arka plada kullanılan diller.


• Doladırıcıların ülke tespitleri ve hedef alınan ülkeler.


• Kullanılan canlı destek firmaları.


• Mevcut ise iletişim bilgileri ve sanal ofis ile irtibat.


• Wallet takip ( Genelde bu tarz sistemler Blokchain ve block.io tarzında aracı firma kullanıyor. Core Wallet kullansalar dahi kesinlikle takip edilebilir )


• Sitedeki kullanıcı yoğunluğu.


• Namecheap, Cloudflare ve DigitalOcean firmaları ile irtibat kurmamız.


• İp anlık ve geçmiş kayıt incelemeleri ( Ekip çalışmalarında illaki iz bırakacaklarını unutmamalıyız )


• Paravan siteler ve reklam çalışmalarının tespiti.


• Mevcut ise Google adwors çıkışları sayesinde ulaşılabilirlik.


• Genel forum ve detaylı reklam çalışmaları araştırmaları.


İnsanları zarara uğratan, kötü niyetli siteleri detaylı bir şekilde araştırabilmemiz için siz değerli kullanıcılarımızın bilgilerine ihtiyacımız var. Wallet takibi en güçlü detayımız olduğundan, yatırım yaptığınız cüzdan adresiniz ve txid dekontlarını bizler ile paylaşmanız daha hızlı yol alabilmemiz için ciddi anlamda önem taşıyor.

 
Namecheap ve Cloudflare’ın doladırıcıları tespit eden ortak olarak kurdukları bir ekip olduğunu unutmamalıyız. Sizlerden aldığımız bilgiler ve yaptığımız araştırmaları mail yolu ile ekibe ulaştırmayı hedefliyoruz. İfşa et sayfasında araştırılmasını istediğiniz web sitelerini gerekli açıklamalarıyla birlikte yazarak bizlere kaynak sunabilir, daha fazla insanların kayıp yaşamaması için yardımcı olabilirsiniz.


Son 2 yıl içerisinde yaşadığınız kayıplar için de çalışıyoruz. Archive.org sayesinde tüm araştırmalarımızı yapabiliyoruz. İfşa et sayfasında bunları belirtebilir, sizler gibi mağdur olan insanların yorumlama imkanı sunabilirsiniz. Araştırmalarımıza İfşa et sayfamızdaki talepler doğrultusunda başlıyoruz.


Kripto Para Teyit, 5 kişilik uzman kadrosu ile tüm çalışmaları kesinlikle hiçbir ücret talep etmeden gerçekleştirdiğini lütfen unutmayınız. Sadece reklam ve siz değerli kullanıcılarımızın isteği üzerine bağış geliri hedefleyen bir ekibiz.

Nasıl Çalışıyor

Kripto Teyit Ekibi

Kripto Para Teyit; alanında uzman çalışanları ve siz kullanıcılarının paylaşımları ile kripto paraları analiz ediyor, riskleri tespit ediyor ve gerekli teyitleri gerçekleştirerek sizi risklerden koruyor!
Altcoin Proje ve Şirket Araştırmaları
Merkeziyetsiz bir sektörde yatırım yapmadan önce şirket sahiplerini ve projeleri çok iyi araştırmak gerekmektedir.
Kritik Analiz Noktaları
Kripto paralar için kritik analiz noktaları olan; üretici ekibin geliştirdiği diğer projeler, dünden bugüne coin fiyat analizi, güvenlik analizi ve tercih eden kullanıcı bölgelerini araştırır, sizin için tercih edilebilirliğini puanlarız.
Dolandırıcıları Tanıyoruz!
Bitcoin mining ve farklı başlıklar altında insanları dolandırmayı hedeflemiş ekipleri araştırmalarımız sonucunda ifşa ediyor ve gerekli mercilere şikayet ediyoruz.
Görüşünüzü İnceleme
İfşa Et bölümünde bize ilettiğiniz başlıkları inceliyor, sizlerin de yardımı ile sektörü daha güvenilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz.
Üstelik Tüm Hizmetimiz Ücretsiz!
Kripto Para Teyit; gücünü kullanıcılarınıdan almaktadır. Teyit sürecinde sizlerin bildirdiği unsurları ücretsiz bir şekilde analiz edip sonuçlarını bir karşılık beklemeden sizlere sunuyoruz.
Kripto Para Teyit'in varlığını sürdürebilmesi için bağış yapabilirsiniz.
Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle