DaisyTürkiye – Endotech – Detaylı İnceleme SCAM

Daisyturkiye-Endotech

Daisyturkiye, endotech, daisytr ve daisy nedir, referans, yorum, yasal mı, güvenilir mi, dolandırıcılık mı, nereye şikayet edilmeli, arbitraj, kazanç ve site sahipleri gibi sorulan soruların tek bir cevabı mevcut tamamen dolandırıcılık.

Kesinlikle dolandırıcılar arkadaşlar yatırım yapmayınız kullanmayınız uzak durunuz. Haddinden fazla amatör bir saadet zinciri faaliyeti.

Tron coin alt yapısını kullanarak, yapay zekâ ile trade aracı, aslında arbitraj yaptıklarını söylüyorlar. Bir videosunda uzaya füze gönderdiklerini gördüm. Füze üzerine shop ile daisy, endotech yazmışlar 🙂

Daisyturkiye web siteleri wordpress şaka gibiler 🙂 Hem daisytr.com hem de daisyturkiye.com sitelerinin hiçbir kullanıcısı yok. Tamamen hayal güçlerini kullanmış arkadaşlar. Daisytr alan adı 01-13-2021 tarihinde ortalama 36 gün önce satın alınmış 🙂 Domain cloudflare koruması üzerinde hiçbir bilgiye ulaşılamıyor. Sunucuları yurt dışında tamamen dolandırıcılar.

 

Daisyturkiye-Endotech

Daisyturkiye Kripto Para Dolandırıcılığı

 

Tek sermayesi 300 500 liraya 2 adet youtube videosu olan kripto para dolandırıcıları. Referans kazançları yüksek bu sayede yatırımcı çekmeyi planlıyorlar. Sözde şirket sahipleri ve iletişim bilgileri hakkında hiçbir bilgiye yer verilmemiş. Google üzerinde bulunan fake resimlere isim atayıp kendilerine bir ekip yaratmışlar 😀

Ekip fazlasıyla amatör araştırmalara devam edip yazıyı güncelleyeceğim. Açık vereceklerinden eminim, çok sürmeden yakalanacaklardır.

DaisyTürkiye – Endotech – Detaylı İnceleme SCAM
DaisyTürkiye – Endotech – Detaylı İnceleme SCAM
Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle