Eylem Cülcüloğlu Kimdir? Kripto Twitter Fenomeni

Eylem Cülcüloğlu Twitter Fenomeni

Eylem Cülcüloğlu kimdir?

Eylem Cülcüloğlu kimdir, sorusunun cevabı kesinlikle kripto para fenomenleri içinde en net insanı diyebilirim. Eylem Cülcüloğlu Twitter’da ve Youtube canlı yayınlarında direkt olarak al ve sat veriyor. Cesaretini gerçekten takdir ediyorum. Böylesine riskli, yönü belirsiz olan bir piyasada net olarak long ve short sinyalleri veriyor. Bitcoin ve etherium haricî altcoin ile ilgilenmiyor olması güven verici bir durum.

• Bitcoin 14.000 usd Etherium 500 usd fiyatlarından beri bas bas bağırıyor 🙂 Fırsatı kaçırmayın alın diye, kendisini ve özgüvenini hayretler içerisinde izliyorum. Genelde kripto para fenomenleri kaçak oynar yanılmaktan korktukları için varsayımlar ile konuşurlar.

Eylem Cülcüloğlu hakkında bir dünya olumsuz yorumlar mevcut, tüm fenomenlerden her fırsatta linç yediği dönemleri hatırlıyorum. Son bir yıldır herhangi bir alt coin ile ilgilenmediği, bıtcoin ve etherium daki büyük yükselişi tamamen bildiği için kimse bulaşamıyor kendisine 🙂 Ripple düşmanlığı ile tanınıyor piyasada. Kripto para sektörünü rap müzik olduğunu düşünürsek, sektörün Sagopa Kajmer’i diyebiliriz. Tek başına işini yapıyor.

• Ücretli Vip grubu olduğunu biliyorum. Bu tarz olayları kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bilginin para ile satılmasına şiddetle karşıyım. Mexbot isimli bir alım satım botu üzerinde çalıştığını biliyorum. Bot hakkında herhangi bir araştırma yapmadım doğal olarak herhangi bir bilgiye sahip değilim fakat araştırıp yorumlara ekleyeceğim.

 

Eylem Cülcüloğlu Twitter Fenomeni

Eylem Cülcüloğlu Twitter Fenomeni

 

• Bitmex sponsorluğunu neden yapıyor anlamıyorum. Kesinlikle prestijini zedeliyor. Bitmex kripto para borsasının insanları kayıp yaşattığını, birçok kullanıcının hesabını kapattığı herkes tarafından biliniyor.

Bitmex hakkındaki olumsuz yorumları bu sayfada görebilirsiniz

• Herhangi bir altcoin ile ilgilenmemesini takdir ediyorum fakat bitcoin ve etherium arasına neo coini neden eklemediğini sorup duruyorum kendime. Geçmiş yıllarda ki neo düşüncelerini biliyorum. Neo coinin kalitesini neden görmezden geliyor anlamış değilim.

Kripto paralar zaten riskli yatırımlardır. Herhangi 2. veya 3. şahısların söylemleriyle kesinlikle alım veya satım yapılmamalıdır. Piyasa bilgisi adına takip ediyorum kendisini. Farklı insanların söylemleri ile haraket ediyorsanız kaybetmeye mahkumsunuzdur.

Eylem Cülcüloğlu Kimdir? Kripto Twitter Fenomeni
Eylem Cülcüloğlu Kimdir? Kripto Twitter Fenomeni
2 Yorumlar
  1. On numara beş yıldız bir adamdır bide bira falan icmese daha cok sevecegim bilerek kimseyi zarara uğratmaz

  2. Tam bir sırtlan,en büyük özelliği mal aldırıp tepede kitlemek.

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle