Xlmwin Musluk – Ödeme Yapmıyor Uzak Durun

Xlmwin

Xlmwin nedir, güvenilir mi, şikayet, promosyon kodu ve xlm kazanmak gibi soruları sormadan önce yazımı okumalısınız. Çekim, ödeme almanız imkansız. Tamamen zaman kaybı.

Tamamen Türklerin oluşturduğu, aynı zamanda Faudoge.com web sitesinin birebir aynısıdır. İki sitede reklam gelirlerini kullanıcılarına dağıttığını söyleyen fakat kesinlikle ödeme yapmayan insanların zamanını çalan web sitesidir. Basit bir şablon ile siteyi oluşturup farklı domainlere kopyalıyorlar.  Faudoge hakkındaki yazımı bu link’e tıklayarak okuyabilirsiniz.

Xlmwin

Xlmwin.com

• Xlmwin ile Faudoge sitelerini gördüğünüz anda kopya siteler olduğunu anlayacaksınız. Yazılımları ve tasarımları tamamen aynı, sadece walletleri değiştirilip kopyalanmış bir sistem.

Faudoge

Faudoge.com

Xlmwin, reklam kazançlarını kullanıcıları ile paylaştığını söylüyor. Siteye saatte bir girerek ücretsiz xlm coin alabilceğinizi söylüyor ve öylede oluyor. Referans kazançları ve saatlik bonus ile kazanılan rakamları karşılayacak bir reklam ödemesi almasının imkansız olduğunu unutmayınız. Sistemde biriken coinlerinizi size vermediği sürece hiçbir anlamı yoktur.

• Ödeme isteği oluşturan kullanıcıların hesaplarını çeşitli sebepler ile banlıyorlar. Birçok şikayet var bu konuda birkaçını bu linkte görebilirsiniz.

Site sahipleri reklam gelirlerini sadece kendileri alıp kullanıyor. Ayrıca reklam gelirleri kullanıcılarına dağıtmaya kalksa en fazla 3 5 kişiye ödeme yapabilecek durumdalar. Fakat daha fazla insanın zamanını çalabilmeyi başarırlarsa kazançları artacakdır. Sitede zaman harcamanız sadece web site sahiplerine kazanç sağlar.

 

Xlmwin Musluk – Ödeme Yapmıyor Uzak Durun
Xlmwin Musluk – Ödeme Yapmıyor Uzak Durun

1 Yorum
  1. Uzun zamandır ödeme alıyorum kanıtlarını da atabilirim ama burda dosya yükleme kısmını göremedim, site reklam görüntületmiyor artık offerwall görev ve anket sitelerinden kazanıyor ve sorunsuz bir şekilde ödemeleri yapıyor bu karalamanızın amacını anlayamadım. Twitter adreslerini takip ederseniz şu an daha büyük bir proje ile devam ediyorlar ve halen daha xlmwini bırakmış değiller kendilerini sürekli takip ediyorum yeni uygulamalar geliştiriyorlar şikayetvardaki şikayetleri de inceledim hiç birisi ödeme yapmıyor diye değil “hesabım banlandı” diye şikayet açmışlar 😀 bu tatlısu kurnazları çoklu hesap açıp banlanıyorlar ki bugün bütün markalara bakın hepsine olumsuz şikayetler vardır. 3-4 tane şikayetvar diye siteye “ödeme yapmıyor” konusu açmanız ne kadar kalitesiz bir site olduğunuzu gösteriyor. diğer konularınızı bilemiyorum belki doğru tespit olabilir ancak xlmwinin binlerce yabancı – türk kullanıcısı var her birine yetişemiyor olabilirler ve banlanma sorunlarına da daha farklı bir çözüm getirdiler artık banlamıyorlar direkt aynı çoklu hesapların havuz kazançları engelleniyor. ancak bakiyeleri isterlerse çekebiliyorlar. söyleyeceklerim bu kadar ben uzun zamandır kullanıyorum ve her günüm bu sitede geçiyor 249 referansım var şu an.

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle