Faudoge Ücretsiz Mining – Zaman Kaybı (ÖDEMEZ)

Faudoge Ücretsiz mining

Faudoge nedir; ücretsiz dogecoin kazandırdığını söyleyen musluk sitesidir. Referans ve ödemeleri yapması imkansız, kayıt ve giriş yapmanız yapmanızın yeterli olduğunu söylüyor.

Faudoge kripto para musluk sitesi, reklam kazançlarını kullanıcıları ile paylaştığını söylüyor. Siteye saatte bir girerek ücretsiz dogecoin alabilceğinizi söylüyor ve öylede oluyor. Fakat bu kadar kullanıcıya ödeme gerçekleştirme ihtimali % 1 dahi değildir. Referans kazançları ve saatlik bonus ile kazanılan rakamları karşılayacak bir reklam ödemesi alması imkansız.

Faudoge şuandada sahte transferler gösteriyor. Örn;100 kullanıcıdan sadece 1 kişiye anca ödeme gerçekleştirebilecek seviyede. Tamamen amatör bir web sitesi blog bölümündeki yeni açılan parakazandiransite şahsi siteleri henüz çok yeni herhangi bir içerik bulunmuyor.

• Faudoge fikir olarak güzel olsada, kullanıcıları için tamamen zaman kaybı olacaktır. Bu işi gerçekten yapan güvenilir birçok site mevcut onlara yönelmenizi öneririm. Güvenilir FREEBİTCOİN sitesini kullanabilirsinniz.

• Zamanınızı boşa harcamayın, site ziyaretleriniz sadece, sahibine 5 10 lira adsens getirisinden başka hiçbir şey sağlamaz. 2 aylık bir web site kullanıcılarının çoğunluğu Türkiye, Endonezya ve Rusyadan oluşuyor. Zamanla ödeme yapamadığı için oluşan yorumların içinde yok olup gidecep bir web sitesi.

Kripto para dolandırıcılarını daha iyi tanıyabilmeniz için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

Faudoge Ücretsiz Mining – Zaman Kaybı (ÖDEMEZ)
Faudoge Ücretsiz Mining – Zaman Kaybı (ÖDEMEZ)

4 Yorumlar
  1. Cevapla
    Kemal Türkoğlu Mart 5, 2021 at 2:09 pm

    Ödeme yapmadığını kanıtlayabilirmisin? Ben 2 defa ödeme aldım karalama yaparken önce kanıt paylaşmalısın

  2. Evet kanıtlarım dostum. Xlmwin.com ile Faudoge aynı site girdiğinde anlayacaksın zaten. XLMWİN daha önce açılmış aynı sitenin alan adı ve logosu değiştirilerek faudoge sitesine kopyalanmış. Seri üretim çalışıyor arkadaşlar 🙂 Bu tarz siteler ilk başlarda birkaç kişiye öder daha sonra çeşitli bahaneler ile ödeme yapmaz. Buda xlmwin’ın ödemediğinin kanıtları; https://www.sikayetvar.com/xlmwincom

    Bu kesinlikle karalama değil, ödeme yapmadıkları ve yapamayacakları tamamen ortada. Xlmwin ile Faudoge aynı kişiye ait, muhtamelen birkaç kopya siteleri daha mevcuttur. Binlerce insan kullanacak bu sistemi biraz mantıklı düşünürseniz reklam tıklamaları ile bu ödemenin mümkün olmadığını göreceksiniz.

  3. acıldigi ilk günden beri 2500 dogecoin ödeme aldım bana kanitla xlmwin ayri bir kisinin sitesi faudoge ayri bir kisi sadece scpritler ayni kime ve neye göre yazı yazdigınızdan emin olun yalan bir sözlerle kimseyi kandirmayın

  4. Bende ödeme alıyorum ödeme kanıtlarım var tamamen karalama kampanyası yapmışsınız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle