Halfmining – SCAM Bitcoin Mining Sitesi

Halfmining Review - Scam

Halfmining Yeni açılmış bitcoin mining web sitesi, kullanıcısı yok denilecek kadar az. Halfmining yorumladığımızda site açılışı Türkiye den yapılmış dikkatli olalım arkadaşlar.

 

Bu tarz sistemler sadece yatırım toplar ve kaçar, ödeme yaptıkları kişiler referans sahipleridir. Sadece sisteme yatırım yapacak insanları getiren kişiler ödeme alabılır. Piyasada gördüğünüz ödeme kanıtlarına ınanmayınız. Tekrar ediyorum web site kullanıcıları sadece Türkler bu tarz saadet zincirlerinden uzak durunuz.

 

GÜNCELLEME

Halfmining Kullanıcıları Tamamen Türkler

Halfmining Kullanıcıları Tamamen Türkler

Halfmining, şirket adreslerinin İngiltere de olduğunu söylüyor fakat bütün kullanıcıları Türk. Siteyi yapanlar da %99 Türk, kayıp yaşayan arkadaşlar şikayet edebilir.

 

Halfmining Site Bilgileri

Halfmining Site Bilgileri

 

Domain 67 gün önce namecheap şirketinden bitcoin ile satın alınmış arkadaşlar güvenmeyin bunlara, site kapatıldığında karşınızda hiçbir muhatap bulamayacaksınız. Bu siteyi takibe devam edeceğim bunların Türk olduklarına eminim ve açıklarını illaki bulacağım. Ayrıca bu tarz dolandırıcılık yöntemlerini tanımak için bu makaleyi okuyabilirsiniz, daha sonra demek istediklerimi daha iyi anlayacaksınız.

Halfmining – SCAM Bitcoin Mining Sitesi
Halfmining – SCAM Bitcoin Mining Sitesi

Tags:

7 Yorumlar
 1. Halfmining Konusunda eminmisin üstad bu gün coin aldım yarın yatırım yapmak üzteydim yazını okudum.

 2. Evet hocam aman diyeyim yatırım yapmayın. Bunlar dolandırıcı, zaten boğa sezonundayız tüm altcoinler ciddi yükselişler yaşıyor yatırmayın bunlara. Kesinlikle yatırım yapmayınız en fazla 1 ay içerisinde Halfmining sitesinin kapanndığını göreceksiniz. Bu sürecte tek amaçları coin toplamak ödeme yapmayacaklar. Sitenin adresi ingilterede gösteriliyor, ama tüm kullanıcıları Türk ve domainn 67 gün önce alınmış. Yazımı güncelleyeceğim şimdi resimlerini ekleyeceğim. Emin olun halfmining sitesini yapanlar da Türk.

 3. Half mining çatır çatır ödeme yapiyor. Bu site her sisteme scam demiş belliki para istiyor para vermeyen sistemleri scam diye yazıyor boş salmış halfmining ödeme yapiyor.

 4. Selim dostum site kapandığında görürsün çok sürmez merak etme. Tabii ki site sahibi siz değilseniz 🙂

  Tüm detayları makalede paylaştım ne deyim 70 gün önce açılmış bir web sitesine nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum. Saadet zinciri nedir, araştırmanı öneririm ilk önce ödeme yaparlar insanların güvenini kazanırlar daha sonra tüm bakiyeyi toplayıp kaçarlar.

  Uzak dur dostum kolay yoldan para kazanma hırsı tamamen kaybetmene sebep olacaktır.

 5. 🙂 site her sisteme scam yazmış şaka gibi halfmining dualmine’dan ayrılan yöneticiler tarafından kuruldu zaten 2021 de adamlar 5 yıllık firmayız demiyor zaten maşallah ödemeler zaten ışık hızında adminin zoruna gitmiş galiba biz devam

 6. maalesef haklı çıktı 28 mart itibari ile kullanıcılığım sonlandırıldı

 7. Bunları nereye şikayet edebilirim

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle