DogeLand Mining – Oyun İle Dolandırıyorlar Scam

Dogeland Yatırım Sitesi

Dogeland nedir; ücretsiz veya yatırımlı doge coin kazandıran scam, oyun sitesi tamamen dolandırıcılıktır.

Dogeland.io kayıt oluştururan her kullanıcıya 30 usd değerinde, hergün 0.39 usd kazanabilcekleri dogecoin paketini ücretsiz olarak verdiğini bu söyleyen oyun üzerine kurulu sahte Cloud Mining web sitesi.

Oyun içerisinde kazancınızı yükseltmeniz için çeşitli karakterler ve ekipmanlar mevcut. Yatırım yaparak oyundaki hesabınızı geliştirip daha çok dogecoin kazanmaya odaklı bir çeşit saadet zinciri. Dogecoin haricinde Bitcoin, Litecoin ve Ethereum yatırımlarını aldığını öne sürüyor. Oyun içerisinde alınan ekipman yada karakterlerinn gerçek olduğunu söylüyor. Arka planda yapılan yatırımlar ile Mining cihazları aldığını söyleyen fakat hiçbir bilgi veremeyen bir dolandırıcı ekibi

• Şirket, site kurucular, yapılan yatırımlar veya güven veren hiçbir bilgiye yer verilmemiştir.

 

DogeLand.io Alan Adı Kayıt Bilgileri

DogeLand.io Alan Adı Kayıt Bilgileri

 

• Dogeland.io  alan adı NameCheap şirketinden bitcoin karşılığında Noname bir şekilde alınmıştır. Kayıp yaşadığınızda muhatap kimseyi bulamazsınız.

Dogeland.io sadece 10 gün önce kayıt edilmiş, şuan hiç kullanıcısı yok. Youtuber veya telegram gruplarında reklam ücreti karşılığında piyasaya sürülmektedir. Sahipleri kesinlikle Türk, ayrıca web sitesinde hazır script kullanılmıştır. Bu web sitesini açmak en fazla bir kaç günü alır.

• Tek amaçları insanları kandırıp kripto paralarını ellerinden almak. Piyasada gördüğünüz ödeme kanıtlarına inanmayınız. Yatırım yapmayınız çok uzun sürmeden siteyi kapatıp, kaçacakların şüpheniz olmasın.

Kripto para dolandırıcılarını daha iyi tanıyabilmeniz için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

 

 

 

DogeLand Mining – Oyun İle Dolandırıyorlar Scam
DogeLand Mining – Oyun İle Dolandırıyorlar Scam

3 Yorumlar
  1. I received my first payment from Dogeland 🙏 amount of 610 #DogeCoins in just 2 hours ⚡️ even if normally it’s in 24 hours📈. I confirm the platform is 100% totally legit and you can get your free coins everyday 👉: https://dogeland.io/reg/rXK45bz9

    Proof of Payment: https://ibb.co/5cjLJnB
    Join Now: https://dogeland.io/reg/rXK45bz9

    • Dogeland.io ekibi 10 nisan 2021 itibari ile tası tarağı toplayıp kaçmıştır. Yatırım yapanlara geçmiş olsun demekten başka yapacak birşey yok. Ücretsiz kazıma yapıyordum, bir kaybım yok. Saygılar.

  2. Hepsinin Allah belasini versin çoluğunun çocugunun kursaginda kalsin

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle