DisBalancer Coin (DDOS) Nedir? Yorum – Geleceği

DisBalancer Coin (DDOS) Nedir? Yorum – Geleceği

DisBalancer Coin nedir, DDOS coin yorum, token, nasıl satın alınır, hangi borsada, tahmini, geleceği, projesi, grafik, haberleri, yorumları, twitter, güvenilir mi, şirket kurucuları ve market ve fiyat analizi hakkında ki soruları yanıtladık.

DisBalancer Coin (DDOS) Nedir? Çalışma Mantığı

DisBalancer coin, internetin korkulu rüyalarından olan DDoS saldırılarını başarısız kılmak için geliştirilen bir çözüm mekanizmasıdır. Dipnot ; Denial of Service (DDOS), internete bağlı bir hostun hizmetlerini geçici veya süresiz olarak aksatarak, bir makinenin veya ağ kaynaklarının asıl kullanıcılar tarafından ulaşılamamasını hedefleyen bir siber saldırıdır. (Wikipedia)

Proje, disBalancer coin aracılığı ile sürdürülen, kullanıcıların elektronik cihazlarının kaynaklarını merkeziyetsiz bir düğüm ağında buluşturup birleştirerek, saldırganlar tarafından üretilen trafiğin ağda yayılmasını sağlar. Cihazların bütüncül bir şekilde ortaya çıkarttıkları ana düğümlerin gücünü kullanarak saldırıyı yok etmeyi hedefler.

Ddos saldırıları, şirketler arası rekabetler gereğince sıklıkla gerçekleşen saldırılar haline gelmiştir. Bir anda ağa yoğun bir şekilde yüklenerek sitelerin ve dolayısıyla şirketlerin itibar ve para kaybetmelirini sağlayan bir araç haline dönüşmüştür. Ddos saldırılarını engellenebilir haline getirmek birçok şirketin fazlasıyla yararına olmaktadır. DisBalancer coin’in vizyonu, şirketlerin saldırı anındaki yoğun ağ trafiklerini, dünyaya yayılmış merkezi olmayan düğümlenmiş ağa aktararak saldırıları önlemelerine olanak tanır.

Gerçekleştirdiğimiz altcoin analizlerinden haberdar olmak için bizi Facebook , Twitter ve Telegram  kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

DisBalancer Coin Veri Tabanı

Ağın merkezinde, merkeziyetsiz sistemin başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan ana düğümler bulunmaktadır. Ana Düğümler tüm dünyaya yayılacak ve disBalancer ekibi tarafından yönlendirilecektir. Çözüm, web siteleri ve şirketlerin, saldırı trafiğini düğümler arasında dağıtma olanağından yararlandığı ekosistemi oluşturmaktadır.

Saldırı esnasında website sahibi, saldırının geldiğini anladığında en yakın disBalancer ağ düğümlerine DNS ayarlarını değiştirerek ulaşır ve ilk düğümü atmış olur. Devamında düğümler saldırının kuvvetini karşılayana dek düğümlenmeye ve ana düğüm haline gelmeye devam eder.

Şuan İCO döneminde ola projeye katılmak için gerekli linki buraya bırakıyorum ; https://www.gate.io/en/article/20307?ch=cmcddos2

İCO fiyatı 0,5$ olan DDOS’un toplam miktarı 200.000 DDOS ve 100.000$ bedelindedir.

Kripto Teyit DDOS Coin Yorumu

• Ağ saldırıları, her gün yayılan ve büyüyen internet dünyasının önüne geçilemeyen sorunlarındandır. Tamamen çözüm olmasa da bu sorun hakkında geliştirilen bir proje olan disBalancer ; hedeflerini gerçekleştirebilirse önü açık gibi görünüyor.

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

DisBalancer Coin (DDOS) Nedir? Yorum – Geleceği
DisBalancer Coin (DDOS) Nedir? Yorum – Geleceği

Tags:

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle