Student (STC Coin) Nedir? – Yorum

Student (STC) Coin

Student coin nedir, Stc coin, yorumları, güvenilir mi, fiyat, geleceği, şirket, analiz, shitcoin, ponzi, kazanç, nasıl alınır, token, ico, kurucuları, hangi borsa gibi soruları yanıtladım.

Student (STC Coin) Nedir? Çalışma Mantığı

Student coin, küresel olarak yaygınlaşan ve yaygınlaşmaya devam eden blockchain teknolojisini öğretmeyi, yaygınlaştırmayı ve bilinirliğini hızlandırmayı hedefleyen ve bu konularda eğitim sunan, öğrenmeye katılan bireylere yönelik özel bir blockchain eğitim ekosistemi sunar. Student Coin dünyanın en iyi 500’den fazla üniversitesiyle direk olarak etkileşimde ve projeyi destekleyen önemli üniversitelerin önemli profesörleri yer alıyor. Student Coin, kişilerin kendi oluşturmak istedikleri tokenlerini ve projelerini karışık teknik süreçler olmadan oluşturmalarına olanak sağlayan ve farklı işlevleri entegre eden bir blok zinciri platformudur. Öğrencilerin blockchain, kripto paralar ve dijital ekonomiler hakkında bilgi edinmesi için donanımlı kurslar ve günlükler sunar.

Stc Coin, dünyanın en iyi okullarındaki öğrencileri hedef alan ve bununla birlikte blok zinciri ile ilgili teknolojileri öğretmeye yönelik  projeler geliştiren sistem. Dünyanın büyük pazarları arasındaki boşluğu en aza indirmek için tasarlanmıştır.

Student Coin, eğitim sektöründe etkileyici temellere ve kabul görmeye sahip sağlam bir proje sunar. Küresel olarak birkaç üniversitede bulunması, popülerliğinin kapsamını gösteriyor. Projenin tokeni STC Coindir.

 

• Sizlere tamamen STC Coin yaratıcılarının tüm söylemlerini aktarmaya çalıştım fakat çok büyük bir shitcoin programı olduğu hakkında ciddi şüphelerim var.

• Proje sitesinin ülkelere göre dağılımda en çok ziyaretçi %26.2 ile Hindistan’dan oluşmaktadır.

• Stc Coin’in listelendiği borsalar sadece Uniswap ve CoinTiger

• Toplam arzı 10,000,000,000 STC ve sahadaki rakam 2,100,000,000 STC.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $0.0001999 / $0.06599

 

Kripto Teyit STC Coin Yorumu

• Blockcahin konusunda eğitimli bireyler yetiştirmeyi hedef alması bir proje niteliği sunar.

• Çalışma sunduğu alanların başlangıcı dünyanın en iyi üniversiteleri olması projenin dağılımı açısından olumlu.

• Önemli; Tabii ki bu anlatılanların doğruluğu ciddi anlamda tartışılır. Tamamen şahsi fikrim bir shitcoin olduğu yönünde, sektörde Stc Coin hakkında ponzi bir sistem olduğu hakkında birçok yorum mevcut. Yatırım yapmadan önce bu konuların dikkate alınması gerekiyor. Bu yüzden buraya referans linkimi bırakmayacağım.

• Araştırmalarıma devam edip içeriği güncelleyeceğim. Güvenilir bir proje olmadığı hakkında birçok içerik mevcut bu sayfada bir tanesine ulaşabilirsiniz.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Student (STC Coin) Nedir? – Yorum
Student (STC Coin) Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle