Liquity Coin (LQTY) Nedir? Yorum – Geleceği

Liquity Coin

Liquity Coin nedir, Lqty coin yorum, token, nasıl satın alınır, hangi borsada, tahmini, geleceği, projesi, grafik, haberleri, yorumları, twitter, güvenilir mi, şirket kurucuları ve market ve fiyat analizi hakkında ki soruları yanıtladık.

Liquity Coin (LQTY) Nedir? Çalışma Mantığı

Liquity, Ether olarak gösterdiğiniz teminat karşılığında size faizsiz olarak kullandırılan kredilerilerin bulunduğu bir borçlanma protokolüdür. Liquity merkeziyetsizdir. Krediler LUSD türünden verilir. LUSD Amerikan dolarına sabitlenmiş bir para birimidir.Minimum teminat oranı kullandığınız LUSD cinsinden kredinin % 110’u olması gerekir. Teminat gösterdiğiniz Ether ise, Ethereum ağının kripto parasıdır.

Teminat, borçlu bir kişinin borcu için göstermesi gereken bir güvence ve kredi almak için sağlaması gereken herhangi bir varlıktır. Şu anda, Liquity yalnızca teminat olarak ETH’yi desteklemektedir. Liquity.org sitesini ziyaret eden kullanıcıların %32.5’ i Amerika Birleşik Devletlerinden oluşuyor.

Bir protokol olarak likidite, gözetim altına alınmaz, değişmez ve yönetişimden bağımsızdır. Özet olarak Ethereum vererek dolar aldığınız faizsiz bir platform denilebilir.

 

Gerçekleştirdiğimiz altcoin analizlerinden haberdar olmak için bizi Facebook , Twitter ve Telegram  kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Liquity Coin Genel Bilgiler

• LQTY Coin’in listelendiği tek borsa Uniswap borsasıdır.

• Toplam arzı 100,000,000 LQTY ve sahadaki rakam 21,497 LQTY adet.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $13.16 / $34.96

 

Kripto Teyit LQTY Coin Yorumu

• Liquity projesinin, tüm kripto piyasasının sistemi değiştmeye çalıştığı bir durumda banka görevi üstlenmesi, çok olumlu bir kitleye hitap etmeyebilir.

• LQTY Coin için sunulan toplam arz ve dolaşımdaki arzın oranına bakılırsa, gücün şirket tarafında olduğu söylenebilir.

• Teminat likiditesinin havuz olarak kullanıcıların yönetiminde olması güven verebilir bir durum.

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Liquity Coin (LQTY) Nedir?  Yorum – Geleceği
Liquity Coin (LQTY) Nedir? Yorum – Geleceği

Tags:

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle