Polar Coin Nedir? Yorum – Geleceği

Polar Coin Nedir? Yorum – Geleceği

Polar Coin nedir, Polaris coin yorum, token, nasıl satın alınır, hangi borsada, tahmini, geleceği, projesi, grafik, haberleri, yorumları, twitter, güvenilir mi, şirket kurucuları ve market ve fiyat analizi hakkında ki soruları yanıtladık.

Polar Coin (POLARİS) Nedir? Genel Bilgiler

Polar coin, Binance Smart Chain’de likidite madenciliği ile ilgili farklı problemleri gidermek amacı ile tasarlanmış oldukça dağınık ve rekabetçi bir platformdur. Likitide madenciliği ise kripto para birikimleriyle ödüller kazanmanın bir yoludur. Cüzdanınızda ki kripto paraları stake ederek elde ettiğiniz ödül denilebilir.

Binance Chain, Binance tarafından başlatılan bir blockchain projesidir. Herkesin blockchain üzerinde dijital ürünlerle ilgili işlem yapmasına, dijital ürünleri takas etmesine olanak sağlar. Binance Chain kullanıcıların işlemlerini gerçekleştirirken, amaç olarak hızlı bir ticaret sergiler ve Polaris”in işlevsellik gördüğü Binance Smart Chain ise bu noktada devreye girer. Binance Smart Chain, akıllı sözleşmeler ve karmaşık merkezi olmayan uygulamalar oluşturma becerisiyle bu işlevselliği genişletir.

Polar coin, blokchain endüstrisindeki, ilgi alanlarını ve yönlerini keşfetmek isteyen fakat yolun başında olan girişimcilerin yeteneklerini daha ileri seviyeye taşımak için oluşturulmuştur. Polaris projesi, bu girişimcilere blok zinciri teknolojisini kullanarak yeni iş fikirlerini oluşturmaları, şekillendirmeleri ve geliştirmeleri için destekçi olacak ve ayrıca mevcut işlerini büyütmelerine ve ölçeklendirmelerine yada oluşturmak istedikleri yada oluşturma sürecindeki problemlerini çözmelerine yardımcı olacaktır.

3 çeşit farklı yatırım programı ile destek sağlanabilen ve yeni kripto girişimcilerine destek sağlayan Polaris, sistemde ki sorunları çözmeye hedeflenmiştir ve bu konuda bir rekabet ortamı yaratır.

 

Polaris Kickstart Programı

Polaris Kickstart, henüz proje halindeki, gerçeğe dönüşmemiş yenilikçi fikirleri veya projeleri olan ekip yada bireyler için finansman sağlayan bir programdır. Bu programın amacı, yenilikçi kripto girişimcileri teşvik etmek ve başarılı prototipler oluşturmak için destek sağlamaktır. Girişimciler Polaris Kickstart girişimi kapsamında 5.000 USD Doları ile 20.000 USD Doları arasında bir fon kaynağı alabilirler.

 

Polaris Blitzscale Programı

Polaris Blitzscale girişimi kapsamında hazır olarak çalışan bir prototip veya elle tutulur bir şekilde uygulama haline gelmiş ve dağıtımına sahip olan, proje ekiplerine veya bireylere finansman sağlamak için oluşturulan bir programdır. Bu programda ise 20.000 USD’den 100.000 USD’ye kadar fon sağlanmaktadır.

 

Gerçekleştirdiğimiz altcoin analizlerinden haberdar olmak için bizi Facebook , Twitter ve Telegram  kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

Doğrudan Yatırım Programı

Doğrudan Yatırım Programı, hem hisse senetlerine hem de tokenlere 100.000 ABD Doları ile 5 milyon ABD Doları arasında değişen yatırımlar yapabilecek.

 

• Site ziyaretlerine en yüksek katılım %42,6 ile İşviçre’den oluşmaktadır.

• Maksimum arz 500,000 adet POLAR, Toplam arz 91,428 adet POLAR. Piyasada dolaşan POLAR adedi hakkında veri mevcut değil.

• İşlem gördüğü tek borsa PancakeSwap’dir.

• Tüm zamanların en yüksek fiyatı  / $66.77

 

Teyit POLAR Coin Yorumu

• Sisteme bir adım geriden bakan bir projenin temel para birimi olan Polar, Binance destekli olması ve iddaalı yapısı ile pazarda yer edinmiş görünüyor.

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Polar Coin Nedir? Yorum – Geleceği
Polar Coin Nedir? Yorum – Geleceği

Tags:

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle