Gifto Coin (GTO) Nedir? Yorum – Geleceği

Gifto Coin - GTO Coin

Gifto Coin nedir, Gto yorum, token, nasıl satın alınır, hangi borsada, tahmini, geleceği, projesi, grafik, haberleri, yorumları, twitter, güvenilir mi, şirket kurucuları ve market ve fiyat analizi hakkında ki soruları yanıtladık.

Gifto Coin (GTO) Nedir? Çalışma Mantığı

Gifto , hediye olarak içerik üretebilen, geliştirebilen, farklı platformlara gönderilmesine olanak sağlayan, dünyanın ilk sanal hediye platformu. Gifto, dünyanın en büyük blockchain hediye platformu olmayı hedefliyor. Sitenin tek olmayan ama birincil coini GTO Coindir. GTO Coin, sanal hediyeler satın almak ve protokol içindeki sanal hediye oluşturanları ödüllendirmek amacıyla kullanılır.

Projenin hedef kitlesi sosyal medya alanları diyebiliriz. İnsanlar iletişim olanakları oarak kullandığı sosyal ortamlarda birbirlerine emojiler, çıkartmalar ve gifler yolluyor fakat bu ürünlerin bir genelleme çerçevesinde olması insanları artık bir tekdüzeliğe itiyor. Bu konuda devreye giren Gifto, kullanıcıların kendine özgü tasarlayıp oluşturdukları ve kullanıma sundukları hediyelerin temel platformu diyebiliriz. GTO ve diğer sitede sunulan coinleri kullanılarak bunları oluşturmak mümkün ve oluşturdukça oluşturan bireylere hediyeler sunan bir sistem hakim.

 

Gifto Coin (GTO) Analiz ve Verileri

GTO’nun kendi sistemi olan DPOS’da halka açık zincirde çalışarak yüksek, test edilmiş performans ve şeffaflık sağlar. Gifto.io sitesinin tıklanma oranlarına baktığımızda en yüksek site ziyareti %17.8 ile Hindistan’dan oluşmaktadır.

 

• GTO Coin’in listelendiği borsalardan bazıları ; Binance, Bittrex, Okex

• Toplam arzı 1,000,000,000 GTO ve sahadaki rakam 770,236,879 GTO adet.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $0.003913 / $1.05

 

Gerçekleştirdiğimiz altcoin analizlerinden haberdar olmak için bizi Facebook , Twitter ve Telegram  kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

Kripto Teyit GTO Coin Yorumu

• Bu sistemin kullanım alanı tüm sosyal ortamlar olması geniş çevrelere hitap etmesini sağlayabilir.

• Ufak ve basit tasarımlarımlarla bile kendine özgü hediyeleri yapmak isteyen kitle, yüksek bir kitle olabilir.

 

Bitcoin ve kripto para mağduru olmamanız, kripto para dolandırıcılarını tanımanız için KRİPTO PARA DOLANDIRICILARINI TANIYALIM makalemizi okumalısınız. Yaşadığınız kayıpları bize bildir sayfadan şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Gifto Coin (GTO) Nedir? Yorum – Geleceği
Gifto Coin (GTO) Nedir? Yorum – Geleceği

Tags:

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle