Boson Coin Protocol Nedir? – Yorum

Boson Coin

Boson protocol nedir, boson coin, yorumları, güvenilir mi, fiyat, geleceği, şirket, analiz, kazanç, nasıl alınır, borsa, token, kurucuları, hangi borsa gibi soruları yanıtladım.

Boson Protocol (BOSON Coin) Nedir? Genel Bilgiler

Boson Protokolü, alışılmış standart ticaret pazarlarını dağıtmak ve alıcılar ile satıcıların gerçek dünya ürünleri ve hizmetlerinin dijital ortamda değer alışverişinde bulunmalarına imkan sağlamak için tasarlanan, Web 3.0 için yeni bir katman boyutudur. Web 3.0’a yapay zekalı web diyebiliriz. İçeriklerin ve bilgilerin kontrolünün insan yöneliminden çıkarak yazılımların kontrolüne geçen bir ortam. Programlanmış NFT’leri kullanarak dijital ortamdan fiziksel ortama aktarılmasını otomatik hale getirir.

Protocol’ün amacı, standart ticareti baltalamak ve daha demokratik bir hale getirmek için farklı uygulamalar geliştirilmesini finanse ederek ve hızlandırarak ademimerkeziyetçi bir ticaret ekosistemi sağlamaktır.

Boson Protokolü, bireyler ve daha büyük kurumsal değerlere varana dek bütün tarafların etkileşimde bulunmasının adeletli ve güvenilir bir yolunu sağlayan şeffaf bir ağ olarak programlanmıştır. $BOSON tokeni ise Protocol’ün ekonomik para birimidir.

 

• İco satışı açık artırma yöntemi ile gerçekleşmiştir. Minimum tutar ortalama 1. 30 usd civarında sabitlenmiştir. Bu fiyatın altında teklif veren yatırımcılar maalesef sistemin dışında kalacaktır. Ön satışları Gate.io borsasında gerçekleşmiştir.

• Site ziyaretlerine en yüksek katılım 21.6% ile Amerika Birleşik Devletlerinden’den oluşmaktadır.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $0.5003 / $6.93

• İşlem gördüğü borsalar ; KuCoin, Gate.io ve Bitfinex

 

Kripto Teyit BOSON Coin Yorumu

• Projenin insanlara sunduğu proje çok güncel ve ilgi çeken bir durum.

• Şirketin ortaklarına ve yatırımcılarına baktığımızda sayının fazla olması olumlu.

• Dolaşımdaki arz verisi net olarak mevcut değil ve maksimum seviyede. 200,000,000 BOSON coinin, bu adet sayısına 2026 yılında tam olarak ulaşılacağı duyuruluyor. Bu konuda eleştiriye açık olabilirler.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Boson Coin Protocol Nedir? – Yorum
Boson Coin Protocol Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle