Savix Token (SVX Coin) Nedir? – Yorum

Savix (Svx) Coin

Svx coin nedir, savix coin, yorumları, güvenilir mi, fiyat, geleceği, şirket, analiz, kazanç, nasıl alınır, borsa, token, kurucuları, hangi borsa gibi soruları yanıtladım.

Savix Token (SVX Coin) Nedir? Genel Bilgiler

Savix, kendi kendine stake etme özelliğine sahip token olarak karşımıza çıkıyor ve geleneksel finans dünyamızda ki tasarruf modellerine bir defi karşılığı olarak beliriyor. Savix’in ana hedefi kripto dünyasında ki insanların merkezi olmayan finansmanın (defi) olanaklarından olan yeni yatırım fırsatlarını mümkün olduğunca sorunsuz ve yüksek kâr sonucu elde etmesini sağlamaktır. Stake esnasında jeton kullanımını tam özgür kılan ve tamamen otomatik stake özelliği ile kullanıcılara deneyim sunan Savix, insanlara birden fazla gelir akışını birleştirebilme olanağıda sunarak maksimum kâr elde ettirmeyi hedefliyor.

Savix, ERC20 protokolüne tanımlanmış ve bu ağda stake etme mekaniği oluşturulmuştur. ERC20 protokolü Ethereum ağında tokenleri yayınlamak adına belirli standartlar içeren bir protokoldür.

Savix, yakın gelecek planları arasında merkezi olmayan bir çevrimiçi uygulama (dapp) ile yeni yatırım fırsatlarını (defi) kullanıcılarla buluşturmayı ve bu defilere yatırım imkanı sunarak kullanıcılar için kar realize etmeyi amaçlamaktadır.

Stake Etmek Nedir?

Stake etmek (staking) hakkında ise kısa bir bilgi vermek gerekirse, bir kripto parayı cüzdanınızda bulundurup, onu kullanmadan cüzdana kilitleyerek, harcamadan ve transfer etmeden barındırma işlemidir. Bu işlem karşılığında kripto paranın kilitli kaldığı süre ve miktar adedi ile ödül kazanabilir ve bunlara fiziksel değere dönüştürebilirsiniz.

• Twitter hesaplarını bu link üzerinden takip edebilirsiniz.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $15.09 / $32.48

• İşlem gördüğü borsalar ; Uniswap, Latoken, Bilaxy ve ExMarkets

• Toplam arzı 93,988 SVX ve sahadaki rakam 67,831 SVX.

 

Kripto Teyit SVX Coin Yorumu

• Kripto ile ilgilenen birçok insan İCO ve farklı projeleri takip ederek ödül kazanma peşindedir. Bu proje insanlara bu fırsatları bir arada sunarak SVX Coin aracılığı ile birden çok ürünü otomatik stake etme özelliği sunuyor. Projenin geleceği hakkında şimdiden net bir şey söyleyemiyorum ama öngördüklerini gerçekleştirirlerse başarılı olucaklarını düşünebiliriz.

• Bu tarz yeni ve kendini ispatlamamış coinlere yatırım yapmak oldukça risklidir. Henüz markette çok yeni olduğu için şirket ve çalışanları takip edilmelidir.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Savix Token (SVX Coin) Nedir? – Yorum
Savix Token (SVX Coin) Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle