Arweave (AR Coin) Nedir? – Yorum

Arweave Ar Coin

Arweave nedir, Ar coin, yorumları, güvenilir mi, fiyat, geleceği, şirket, analiz, kazanç, nasıl alınır, borsa, kurucuları, hangi borsa gibi soruları yanıtladım.

Ar (Arweave) Coin Nedir? Çalışma Mantığı

Arweave, bilgileri dağınık bir ağda sonsuz olarak depolamayı hedefleyen bir yazılım projesidir. Ar Coin’in merkeziyetsiz depolama platformlarıyla bir çok benzer noktası vardır ve depolama hizmetlerini satmak ve satın almak isteyen kullanıcılar için pazar yerleri oluşturmak adına kripto para birimleri kullanır.

Arweave de Google, Amazon ve Microsoft gibi günümüzde aktif olarak kullanılan ve depolama hizmetleri de sunan şirketlerin hakim olduğu bir pazarı bozmaya çalışmaktadır. Bununla birlikte, Arweave’i bu şirketlerden farklı kılan ise AR kripto para birimi çevresinde oluşturulan eşsiz ayrıcalıklar vasıtasıyla verileri kalıcı olarak depolama taahhüdüdür.

Arweave’in dizaynı, teknik açıdan, merkeziyetsiz bilgi depolama hizmetini satın aldıktan sonra dahi, veri depolayan kullanıcıların gelir elde etmesinine olanak sağlıyor.

Aynı zamanda, Arweave’de depolanan bilgilere standart web tarayıcıları ile erişilebilir ve kişiye özel cüzdan veya blok zinciri hizmeti gerektirmezler. Geliştirme sürecindeki diğer önemli özellikler arasında, kullanıcılarının yasa dışı içeriği denetlemesini sağlayan  bir oylama mekanizması mevcuttur.

Arweave.org sitesini ziyaret eden kullanıcıların % 27,5’i Amerika Birleşik Devletlerinden oluşuyor.

 

• AR Coin’in listelendiği borsalardan bazıları ; Huobi Global, Gate.io, Bittrex

• Toplam arzı 66.000.000 AR ve sahadaki rakam 33.394.701 AR adet.

• Tüm zamanların en düşük ve en yüksek fiyatı ; $0.7754 / $34.23

 

Kripto Teyit Ar Coin Yorumu

• Bilgi, fotoğraf yada herhangi bir ürünü depolamaya yönelik bir projenin tüm insanları etkilemesi beklenebilir.

• Projeyi yürüten ekibin aktif ve sürdürülebilir işler yapması olumlu.

 

Oluşturduğum farklı altcoin yorumlarını okuyabilirsiniz; Kriptofex. İçerik tamamen bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Arweave (AR Coin) Nedir? – Yorum
Arweave (AR Coin) Nedir? – Yorum

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir yorum yaz

Kripto Para Teyit
Yeni Hesabı Kaydet
Parola Resetle